Kontakt

Udviklingsplatformen for Scenekunst

Vartov
Farvergade 27, opgang D, 3 sal
1463 København

CVR: 37519944
Find vej her

Mikkel Harder
Leder
+ 45 3153 9919
mikkel@udviklingsplatformen.dk

Rikke Juellund
Kunstnerisk Udviklingschef
+45 2812 0583
rikke@udviklingsplatformen.dk

Aline Storm
Souschef og Producent
+45 2991 0434
aline@udviklingsplatformen.dk

Gitte Schüler
Administrativ medarbejder
+45 3120 1603
admin@udviklingsplatformen.dk

Katrine Damkjær
Kommunikationschef
+45 2347 0906
katrine@udviklingsplatformen.dk

Applaus

Lene Struck-Madsen
Projektleder / Applaus
+45 2088 7058
lene@applaus.nu

Nanna Holdgaard
Analytiker / Applaus
+45 2684 3803
nanna@applaus.nu

K:Selekt

kselekt@udviklingsplatformen.dk
Tlf. 31 25 52 36.
Telefontider: Tirsdag og torsdag kl. 10.00 – 14.00 og onsdag kl. 14.00 – 17.00.

Udlånsbanken

usu@udviklingsplatformen.dk

Persondatapolitik

Se vores persondatapolitik her